Parasole ogrodowe

Parasole ogrodowe, restauracyjne, piwne, barowe. Solidne, duże, mocne. Wyprodukowane w Polsce. Idealne do ogrodów, tarasów, barów, kawiarni, restauracji, ogródków piwnych.

Parasole ogrodowe Tentra posiadają szerokie zastosowanie. Zaprojektowane zostały aby zapewnić komfortową atmosferę oraz łatwość użytkowania niezależnie od miejsca. Jeżeli poszukujesz wysokiej jakościu produktu, od podstaw wykananego w Polsce, w naszym sklepie znajdziesz coś odpowiedniego.

Parasole Tentra świetnie sprawują się niezależnie od wielkościu ogrodu. Czy mieszkasz w bliźniaku, szeregowcu czy domu jednorodzinnym, dopasujesz rozmiar parasola ogrodowego do swoich potrzeb.

Nie tylko w ogrodzie możesz wykorzystać nasz parasol. Zapewnienie cienia i ochrony przed warunkami atmosferycznymi przydatne jest na tarasie, balkonie czy na patio.

Ze względu na estetykę wykonania parasola ogrodowego Tentra, staje się on także elementem wpływającym na wystrój ogrodu.

Szeroka gama kolorów parasoli ogrodowych pozwoli wybrać coś odpowiedniego dla uzytkownika.

Do zakupu parasola ogrodowego zapraszamy tutaj: SKLEP Z PARASOLAMI OGRODOWYMI

Parasol ogrodowy 4m
Parasol 4m kremowy
Parasol 3m beżowy
Parasol ogrodowy 4,5m

Rozmiary parasoli ogrodowych:

TypRozmiar ŚrednicaWagaDługość masztu
okrągły3m2,5m
okrągły3,5m 2,5m
okrągły4m2,5m
okrągły4,5m2,5m
kwadratowy3,5×3,5m2,8m
kwadratowy4x4m2,8m
Tabela rozmarów
Parasole ogrodowe

Konstrukcja parasoli ogrodowych:

  • konstrukcja czaszy – profil stalowy 20×30 mm
  • sztyca główna – maszt – rura metalowa Ø60 mm
  • rozeta 8 ramienna
  • system rozkładania – na linkę
  • podstawa betonowa 70kg lub 170kg

Polskie parasole ogrodowe Tentra wykonane się ze stalowych elementów. Dzięki temu są solidne, mocne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ramiona czaszy oraz masz główny poddane zostały procesowi galwanizacji.

Parsole ogrodowe – podstawy betonowe:

waga:rozmiar:
70kgokrągła 70cm
170kgkwadrat 100x100cm
podstawa bez betonów
podstawa 170kg

podstawa 70kg

Kolory parasoli ogrodowych:

Kolory parasoli ogrodowych

Dlaczego warto kupić u nas parasole ogrodowe?

Wszystki oferowane parasole ogrodowe wykonane są w Polsce. Do produkcji parasoli została uzyta wysokogatunkowa stal, dzięki temu waga jest odopowiednia, co za tym idzie wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne jest wysoka. Poszycie parasola wykonanie jest z kilkukrotnie impregnowanego materiału polsiestrowego o gramatrze ponad 220g/m2 prze co jest wodoszczelny i wodoodporny. Udoskonalone techniki szycia materiału, zastosowanie jakościowych igieł i nici powoduje, że plandeki parasoli ogrodowych są woporne na wodę.

W odróżnieniu od importowanych produktów oferujemy dożywotni serwis i konserwację parasoli ogrodowych. Nieskończony dostęp do części zamiennych zapewnia naszym klientom komfort w postaci możliwości naprawy uszkodzonych elementów lub wymiany na nowe.

Parasole ogrodowe z nadrukiem reklamowe

Wychodząc na przeciw ocekiwaniom klientów, oferujemy możliowść wykonaniu nadruku na parasolu ogrodowym, dzięki czemu powstaje parasol reklamowy z nadrukiem logo. Parasole ogrodowe z bardzo często posiadają nadruk reklamowy z nazwą baru, restauracji czy kawiarni. W wielu przypadkach parasol ogrodowy z nadrukowanyą marką piwa znajduje idealne zastosowanie w ogródku piwnym.